16. 3. 2016. Stručni skup - Poticanje procesa učenja kod djece predškolske dobi

Dječji vrtić Matije Gupca organizira stručni skup i radionicu: " Poticanje procesa učenja kod djece predškolske dobi u okviru projekta Erasmus+ (KA2- strateška partnerstva): „Early Learn to Learn Environment (EL2LE)“ („Okruženje za rano poticanje procesa učenja“)

16. ožujka 2016. godine s početkom u 13 sati u Zagrebu, Tribina grada Zagreba, Kaptol 27

Stručni skup i radionica namijenjeni su odgojiteljima i ostalim stručnjacima koji rade u vrtićima.

Na stručnom skupu sudionici će biti upoznati s tijekom provedbe projekta (2014-2016.), dosadašnjim  rezultatima i  provedenim aktivnostima s djecom. Planirana je radionica kroz koju će zainteresirani dobiti uvid u mogućnosti primjene PBL metode rada i ponuđenih  aktivnosti u pedagoškoj praksi.

Svoj dolazak možete prijaviti najkasnije do 19. veljače 2016. godine putem linka za on-line obrazac (broj sudionika je ograničen):  http://goo.gl/forms/RjrO0WtwAk