Pravo na olakšice

Poštovani,

dostavljamo Vam Zahtjev za ostvarivanje prava na olakšicu-sudjelovanje roditelja / skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja za 2024. godinu.

Ljubazno Vas molimo da pažljivo proučite Popis dokaza o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava na olakšice (str.5.) kako biste sukladno navedenom  Zahtjevu ispravno priložili sve dokaze koji  bi se mogli odnositi na činjenicu utvrđenja cijene.

Na ime utvrđenja prihoda, skrećemo Vam pozornost kako poreznu Potvrdu o visini dohotka i primitka za 2023. god. možete preuzeti putem aplikacije E-GRAĐANIN uz korištenje zaštite minimalne razine 3 ili osobno na adresi bilo koje ispostave Porezne uprave, uz naravno mogućnost dokazivanja prihoda i ostalim navedenim dokazima iz popisa.

Roditelji / skrbnici koji smatraju da po članu kućanstva prelaze iznos od 780,01€, moraju ispuniti Zahtjev s priloženim izjavama  uz obveznu naznaku kako prelaze navedeni iznos (str. 4.) te isto potpisati. Predajom takvog zahtjeva istima će s obračunati najviši iznos sudjelovanja određen prema prihodnovnom cenzusu (79,63€).

RODITELJI KOJI  DO ROKA NAVEDENOG U ZAHTJEVU NE PREDAJU ISTI ZAJEDNO S DOKAZIMA -PLAĆAJU EKONOMSKU CIJENU REDOVITOG PROGRAMA U IZNOSU OD 252,17€.

Obavijest o ostvarivanju prava na olakšice - sudjelovanje u cijeni u predškolskim ustanovama Grada Zagreba za 2024.

Obrasci za ostvarivanje prava na olakšice-sudjelovanje u cijeni u predškolskim ustanovama Grada Zagreba u 2024.