Upis / Ispis

NOVO!

Rezultati upisa djece u programe Dječjeg vrtića Matije Gupca za pedagošku godinu 2021./2022. dostupni su na poveznici:

Rezultati upisa

______________________________________________________________________________________________________________________________

Poštovani,

obavještavamo Vas kako će rezultati upisa u pojedine programe (podaci o prihvaćenim i odbijenim zahtjevima za upis djece) biti objavljeni pod šifrom djeteta na oglasnoj ploči u centralnom objektu i na mrežnoj stranici vrtića 23. lipnja 2021.

Izmjena obavijesti o rezultatima upisa

Poštovani roditelji,

prijave za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat će se od
24. svibnja do 4. lipnja 2021. godine isključivo elektroničkom prijavom.

Poveznica na Obavijest o upisima

Poveznica na web stranicu Grada Zagreba na kojoj možete saznati sve važne informacije vezane za sustav predškolskog odgoja i obrazovanja.

Poveznica na Ponudu posebnih i alternativnih programa za pedagošku  godinu 2021./2022.

Poveznica na Pravilnik o upisima